facebook masmet
logo pca logo prs
Produkty

O firmie

Szanowni Państwo

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Działamy w branży już od 1991 roku. Zdobyte na przestrzeni kilkudziesięciu lat doświadczenie pomaga nam lepiej służyć Państwa potrzebom.

Jesteśmy producentem maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego. Produkujemy przede wszystkim dla branży mięsnej i drobiarskiej, ale również dla piekarnictwa, przemysłu cukierniczego i innych gałęzi przemysłu spożywczego oraz higieny produkcji.

Doświadczona kadra pracownicza, wysoki poziom techniczny i jakościowy oferowanych przez nas wyrobów, nowoczesne technologie oraz materiały i surowce renomowanych firm są gwarancją jakości i niezawodności produkowanych przez nas maszyn, które służą Państwu zarówno w kraju, jak i za granicą.
Nasza oferta handlowa obejmuje kilkanaście rodzajów maszyn i urządzeń oraz szeroką paletę drobnego sprzętu stosowanego w przetwórstwie żywności. Oferujemy również doradztwo techniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, usługi związane z remontem maszyn i szeroko rozumianą obróbką stali. W swoich maszynach stosujemy podzespoły znanych i cenionych producentów, takich jak: MIKSTER, TEPRO, RADWAG, DANFOSS czy HITACHI.

Oprócz wyrobów standardowych realizujemy również zamówienia według Państwa życzeń i pomysłów. Wszystkie nasze produkty nierdzewne wykonane są z materiałów w gatunku 1.4301 (OH18N9; AISI 304), dzięki czemu są one funkcjonalne i trwałe.

Jednym z priorytetów naszej firmy jest zaspokajanie potrzeb użytkowników w nowoczesne, niezawodne i proste w obsłudze maszyny i urządzenia w przystępnych cenach.

Zapraszamy do współpracy.
Galeria
Kolejki do transportu półtusz
Masownica Próżniowa
Drzwi mroźnicze
Transportery rolkowe i taśmowe
masmet
Kolejka rurowa
Drzwi chłodnicze
Kolejka rurowa
Suszarki obuwia
Drzwi mroźnicze
Transportery rolkowe i taśmowe
Ogrody wertykalne
Suszarki do łyżew